A e keni parë Leonorën ndonjëherë me flokë të shkurta? Ja si dukej

Kështu duket Leonora me flokë të shkurtra.
Bukuroshja e showbizit kosovar në çdo ndryshim që bën duket e mrekullueshme.      
Këngëtarja e njohur gjithmonë është e veçantë me stilin e saj, shkruan Kosovarja.
Sidomos kohëve të fundit, bukuria është rritur dukshëm në fytyrën e saj.    

Pasi që e njohim gjithmonë si një femër me flokë të gjata, këtë herë këngëtaren do ta shihni me një stil ndryshe.
Në një fotografi që po qarkullon në rrjete sociale, këngëtarja duke kënduar në skenë vite më parë shihet me flokë të shkurtra dhe të zeza.

Fotografinë që do ta shihni, dëshmon që asaj flokët i kanë hije në çdo formë që shfaqet.


——————————————–
Ju pëlqeu “A e keni parë Leonorën ndonjëherë me flokë të shkurta? Ja si dukej”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close