A e keni ditur, ‘Hazani’ dikur ishte gati të martohej me aktorin e njohur

Deniz Baysal është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.
Ndonëse luajti shumë role, është ai i ‘Hazanit’ në serialit ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri tejet të njohur, përcjell ORAinfo. 

Shumë e pëlqyer me po këtë rol u bë edhe në publikun shqiptar. 
Para pak ditëve Hazani i dha fund beqarisë me një dasmë mashëtore.
Ajo tani shfaqet shumë e lumtur pranë burrit të saj.
Mirëpo, dikur ndonëse nuk e keni ditur Hazani ka qenë e lidhur me aktorin e njohur Furkan Andiç e që në publikun shqiptar njihet me rolin e ‘Sinanit’./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “A e keni ditur, ‘Hazani’ dikur ishte gati të martohej me aktorin e njohur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close