Ditë shumë e veçantë për Yll Limanin sot

Yll Limani është një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë.

Ai është shumë aktiv me projetke të reja muzikore dhe që të gjitha janë të pëlqyera në public, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, Ylli është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private.

Sot, është një ditë tejet e veçantë për të pasi feston ditëlindjen nëna e tij./ORAinfo/


close