Nga gishtat e këmbëve deri te koka, Gjyste Vulaj e ‘zjarrtë’ në videon duke marrë rreze dielli 

Gjyste Vulaj e ka publikuar një video në të cilën është shfaqur shumë seksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj duket joshëse në videon e fundit të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nga gishtat e këmbëve e deri te koka dikush e ka incizuar këngëtaren e cila mori edhe njëherë vëmendjen maksimale të ndjekësve.

Përveç foramve trupore në sy bien edhe tatuazhet e saj.

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret e dashura për publikun e cila ndër vite ka arritur ta marrë vëmendjen e tyre për sa i përket pamjes dhe ti argëtoj me zërin dhe performancat magjike./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

 A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj)  on


close