Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

E për t’u dukur bukur Luanë duket se shpenzona shumë të mëdha parash.

Ajo vetë për një fustan ka paguar 4998./ORAinfo/


close