Kaq shumë është rritur djali i Adelinës, shikoni sa me stil e ka veshur nëna

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar disa foto me djalin e saj, Jonin.

E ai duket se po rritet shumë shpejt dhe në këtë foto është veshja e tij ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/


close