Adelina Ismaili sapo doli nga frizerja, po duket krejt ndryshe me këtë pamje

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotot e fundit ajo po duket ndryshe dhe më e bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/


close