Shiheni Bleronën n’ bikini, me trupin si ngjalë

Blerona Zeqiri po vazhdon të rrëmbejë vëmendje pas humbjes së kilogramëve.

Ani pse ka nje kohë të gjatë që kur ka arritur linjat trupore perfekte, me publikimet e shumta që bën nuk u ndahet mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Por, me bikini ajo me të vërtetë duket e zjarrtë me trupin si ngjalë.

Kush do mendonte se Blerona do bëhej kështu, e dalluar në të gjitha aspektet dhe e veçantë në stilin e saj.

Blerona Zeqiri

Publiée par Kosovarja Video sur Vendredi 3 juillet 2020

close