Nora shfaqet super tërheqëse nga pushimet, do ta ‘çmend’ Robertin me këtë pamje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Këtë kohë, ajo dhe vajza e saj Renne po i kalojnë pushimet në plazh.

E sot, Nora ka postuar një video ku shfaqet më tërheqëse se kurrë.

Duket se me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ Robertin./ORAinfo/


close