Era Istrefi tërheqëse me flokët kaçurrele

Së fundmi, Era Istrefi, mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje bionde.

Ajo numëron plot 1.5 milionë ndjekës vetëm në rrjetin social Instagram, ku ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Istrefi mori vëmendjen e fansave për ndryshimin e radhës, ku u shfaq me një pamje krejt të re prej kaçurreleje.

Në disa fotografi të ndara së fundmi me ndjekësit e saj, Era është shfaqur edhe më tërheqëse me modelin e ri të flokëve kaçurrela, të kapura lart.

Era është shfaqur si bionde në fillimet e karrierës së saj, ndërsa duket se ka vendosur të rikthehet sërish në këtë ngjyrë, e cila i rri mjaft bukur.

Këngëtarja ka kohë pa sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj, e që shkas për këtë duket të jetë edhe vonesa e shkaktuar nga pezullimi që solli pandemia globale COVID-19.

View this post on Instagram

Xix #EraIstrefi #NicEra #NicEra

A post shared by Era Istrefi (@alwayswithera) on

close