Me vaj kokosi mund ta largoni grimin më lehtë

 

E vetmja gjë që ju duhet për ta larguar grimin është vaji i kokosit! Vetëm duhet ta aplikoni në fytyrën tuaj dhe ta lini atë të qëndrojë për 10 minuta para se ta shpërlani fytyrën.

Ky produkt do ta pastrojë dhe do ta hidratojë lëkurën tuaj si asnjë tjetër dhe nuk do ta bëjë lëkurën tuaj të thatë sikurse produktet tjera./21Media

close