Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë kjo ditë e dielë për ju

Dashi

Dita e sotme do të jetë shumë e veçantë dhe duhet të veprohet me kujdes sepse mund të ketë tensione. Ndoshta dikush ju akuzon për diçka dhe ju jeni gjithnjë në mbrojtje të vetes.

Demi

Për nga natyra ju jeni adhurues të bukurisë dhe këto ditë po kërkoni harmoninë. Në një nivel pune duhet të gjeni rrugëdaljen, ndërsa në dashuri mund të dëshironi të forconi një marrëdhënie tashmë të qëndrueshme.

Binjakët

Ditën e sotme mund të regjistroni një rikuperim të mirë pas dy ditësh të vështira. Në përgjithësi, ju keni mundësi më të larta se shenjat e tjera, pavarësisht periudhës së ndërlikuar. Kujdes i nevojshëm kur lëvizni .

Gaforrja

Dita e sotme mund t’ju shohë të lodhur dhe me humor. Disa gjëra mund të mos shkojnë në rrugën e duhur dhe për këtë arsye këshilla është që të përballeni gjithçka me qetësi . Kujdes duhet në dashuri.

Luani

Dita e sotme do të ju shoh veçanërisht të fortë dhe të fuqishëm . Në këtë periudhë është shumë e rëndësishme të rikuperoni dashuritë më të dashura dhe t’i jepni më shumë hapësirë ​​dashurisë : puna, në të vërtetë, mund të paraqiste disa probleme.

Virgjëresha

Sfera e marrëdhënieve duket se është disi e ndërlikuar në këtë periudhë dhe më pak pasionante. Këshilla për ju nuk është të harroni të kujdeseni për shpirtin tuaj të brendshëm dhe t’i përkushtoheni asaj që ju pëlqen.

Peshorja

Dita e sotme do t’ju favorizojë dhe do t’ju sjellë lajme të mira ose konfirmime . Kjo është një kohë shumë e komplikuar për ju dhe është e rëndësishme që ju të keni personin e duhur pranë jush në dashuri.

Akrepi

Këto ditë ju ftojnë të shikoni të ardhmen në një mënyrë pozitive , sepse emocionet dhe ndryshimet e bukura mund të jenë në sy për ju. Një marrëveshje e rëndësishme mund të përfundohet deri në korrik .

Shigjetari

Në këtë moment është e rëndësishme që të riktheheni duke i dhënë përparësi shërimit profesional . Me Marsin në gjendje të mirë, mund të mbështeteni në një energji të madhe dhe mundësinë e jetesës së përvojave të reja.

Bricjapi

Nesër mund të ndjeheni të dhimbshëm ose të jeni pak irritues për shkak të problemeve me lidhjet dhe keqkuptimet e ndryshme. Për këtë arsye do të ishte më mirë të shtyheshin çdo diskutim dashurie në një moment tjetër .

Ujori

Dita e somte do të inkurajojë marrëdhëniet dhe do t’ju japë një entuziazëm të madh. Ka ardhur koha për të vepruar dhe për të braktisur çdo faj ose pavendosmëri që mund të bëjë që ju të jetoni disa transformime keq.

Peshqit

Këto janë ditë shumë delikate për ju, të cilët po përpiqen të mbajnë qetësinë dhe të shmangin një krizë në një nivel sentimental. Këshilla është që të shtyni çdo diskutim dhe të prisni gushtin, i cili do të jetë një muaj pajtimesh.

close