Lajmi i fundit, v ritet një person teksa po kthehej në shtëpi (Emri+Video)

Një person ka ndërruar jetë pasi është qël luar me th ikë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës, në lagjen nr.7.

Mësohet se vik tima është Petro Treska, i moshës 67 vjeç. Ai është qël luar në momentin që po kthehej në shtëpi, nga persona të paidentifikuar.

Ende nuk dihet identiteti i personit që ka humbur jetën, apo rrethanat e ngjarjes. Pamjet që po shikoni vijnë nga vendi i ngjarjes.

Gjithsesi, policia ndodhet në vendngjarja dhe pritet që të zbardhen detaje./dosja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Gazeta AKTUALE

close