Ariana shfaqet në bikini nga Maldivet, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.
Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.      

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.
Ariana ka ndarë sot me ndjekësit një foto me bikini, e kjo s’do t’i pëlqejë aspak Ermalit./ORAinfo/    


——————————————–
Ju pëlqeu “Ariana shfaqet në bikini nga Maldivet, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close