Kiara Tito bën këtë veprim

 

Mijëra shqiptarë janë bashkuar për ti ndihmuar të prekurve nga tërmeti që përfshiu disa qytete të Shqipërisë të martën e 26 nëntorit.

Padyshim, pjesë e ndihmës u bënë edhe shumë personazhe të njohura publike.

  
  

Përveç ndihmës, disa prej tyre shkuan edhe që t’i shihnin nga afër banorët e prekur, të cilët kishin mbetur pa banesë, dhe po rrinin në çadra.

E prezantuesja shqiptare, Kiara Tito, përmes një postimi bëri të ditur se në respekt të viktimave që humbën jetën në tërmetin e 26 nëntorit, nesër (29 nëntor) nuk do të ketë video në youtube.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kiara Tito bën këtë veprim”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close