Edona ka dalur me shoqe, i lë të gjithë nën ‘hije’ me pamjen e saj

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.
Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.      

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.    
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me shoqe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Edona ka dalur me shoqe, i lë të gjithë nën ‘hije’ me pamjen e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close