Kim Kardashian digjet nga dielli, kështu e mbulon ajo me grim

 

Ndërsa nuk është sekret se Kim Kardashian kujdeset shumë për lëkurën e saj, kjo nuk do të thotë se ajo kurrë nuk merr djegie nga dielli. Në fakt, ajo sapo ka marrë djegie nga dielli!

Por, në vend që të ankohej për dhimbjen dhe shqetësimin në mediat sociale, nëna e katër fëmijëve e mori atë si një mundësi për të treguar fansave se sa mirë funksionon KKW Body Foundation [fondatinë për trupin] për të fshehur skuqjen.

Themeluesja e KKW Beuaty hyri në Instagram për të shpjeguar situatën dhe shfaqur rezultatet duke pasi kishte përdorur produktin e saj në gjoksin e djegur nga rrezet e diellit. Ajo postoi një shfaqje prej katër pjesësh, ku shfaqen dy video që demonstrojnë se si të aplikoni fondatinën, si dhe fotot para dhe pas atyre që dëshmojnë mbulimin e shkëlqyeshëm që ajo ofron.

                   View this post on Instagram                            

Sun Burns! UGHHHH I haven’t had this happen in years but thank goodness I had my body make up with me last week! We RESTOCKED all @kkwbeauty body foundation and skin perfecting liquid shimmer today on Kkwbeauty.com

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Burimi: Allure.com

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kim Kardashian digjet nga dielli, kështu e mbulon ajo me grim”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close