Kaq me stil vjen vajza e Shkurtes

 

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet e veshur në të ngushta dhe po duket tejet e bukur e atraktive./ORAinfo/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Kaq me stil vjen vajza e Shkurtes”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close