Egzona vishet në fustan të bardhë e të ngushtë, kaq bukur s’e keni parë ndonjëherë

Egzona Muqiqi po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.
Ajo dhe burri i saj Albatriti u bënë prindër të dy binjakëve para pak muajve, përcjell ORAinfo.    

Ndonëse është nënë shumë e përkushtuar dhe tejet e angazhuar në profesionin e saj, Egzona është shumë aktive në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të bardhë të ngushtë e që po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/


close